Je hebt ‘m vast al wel eens voorbij horen komen: De House of Leisure Kansenkaart. Die is in ons huis ontwikkeld samen met partner Dynamic Concepts consultancy.
Donderdag 5 april vertelden Benjamin Nicholson (Dynamic Concepts Consultancy) en Joost Melis (House of Leisure) over deze kansenkaart op het Trendcongres Toerisme & vrije tijd 2018.
Wat is de House of Leisure Kansenkaart ook alweer?
Met deze Kansenkaart krijgen ondernemers en bestuurders een volledig beeld van het huidige leisure-aanbod van een bepaalde stad of regio, en kunnen hiermee de meerwaarde van een initiatief toetsen. In de House of Leisure Kansenkaart zijn kerngegevens opgenomen over onder andere bezoekersprofielen, bezoekersbeleving en bestedingen van bezoekers in een bepaalde regio. Hiermee wordt het mogelijk potentiële leisure ondernemers/bestuurders hun concept te laten toetsen, en aan de hand daarvan te bepalen in welke mate dit past bij het DNA van een bepaalde regio.